Ślusarz/Monter Francja

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Ślusarz/Monter
LOKALIZACJA: FRANCJA okolice Paryża

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• praca na zakładzie przy obsłudze zmechanizowanego stołu spawalniczego
• jednodniowe szkolenie z obsługi maszyny w pierwszym dniu pracy

WYMAGANIA:
• mile widziane osoby z doświadczeniem pracy jako monter/ślusarz/tokarz lub spawacz
• mile widziana umiejętność sczepiania (heftowania) w metodzie MAG 135
• mile widziany własny samochód

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020
• umowa o pracę
• szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2200 – 2400 euro netto/miesiąc
• szacowany roczny zarobek wraz z nadgodzinami 25 000 – 27 000 euro netto
• premia za obecność 90 euro brutto/miesiąc
• zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach pracy
• wynagrodzenie 1800 euro netto/152 godziny tj. około 11,84 euro netto/godz.
• dla osoby z własnym samochodem - zwrot kosztów amortyzacji do 100 euro netto/miesiąc
• dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
• dodatkowe 100 euro netto za polecenie osoby
• możliwość pracy w nadgodzinach
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• zapewnione i opłacone zakwaterowanie
• zapewniona odzież robocza
Kontakt: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl 728591040

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 28-05-2019 08:13

Widoczne do 18-06-2019 08:13

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Wróć