Informatyka
CKU

Praca dla spedytora

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Transportowo-Przewozowa "TRANS BIESZCZADY" Sp. z o.o., Cergowa 214, 38-450 Dukla, zatrudni spedytora w transporcie międzynarodowym.
Obowiązki:
- zarządzanie kierowcami oraz kontrola realizowanych zleceń,
- prowadzenie dokumentacji przewozowej,
- dbałość o wysoki poziom świadczonych usług transportowych,
- pozyskiwanie nowych klientów i zleceń transportowych.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki, odpowiedzialność,
- umiejętność pracy w zespole,
- zdolności negocjacyjne, komunikatywność.
Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora lub podobnym oraz znajomość zasad dotyczących czasu pracy kierowców.

Oferujemy
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i rezultatów pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy,
- przyuczenie do pracy,
- niezbędne narzędzia pracy.

Wysyłając dokumenty, prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt: tel.: 782 782 764, 134331859, e-mail: kadry@trans-bieszczady.pl
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 10-05-2024 13:51 do 24-05-2024 13:51

Zmodyfikowano 10-05-2024 13:51

Wszystkie ogłoszenia użytkownika