PANS
Hyundai

CKU

Naftówka

Mechanik Krosno

MZSP

ZSP2

Budowlanka

Daniel Obajtek

Starostwo

Dekorator ekspozycji

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 69 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji, Czech, Chorwacji i Serbii oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna obsługa.
Połącz swój rozwój zawodowy z sukcesem naszej firmy. Dołącz do nas jako:
DEKORATOR
Zakres obowiązków:
Kompleksowa opieka nad ekspozycją w sklepach sieci Merkury Market Inicjowanie i kontrola działań zapewniających sprzedaż,
Nadzór nad poprawną ekspozycją towarów w obszarze asortymentu meblowego, Prezentacja towaru zgodnie ze standardami,
Współpraca z Działem Zakupów
Monitorowanie konkurencji.
Wymagania:
Zainteresowanie aranżacją wnętrz oraz znajomością bieżących trendów,
Dobra organizacja pracy, Umiejętności efektywnej pracy zespołowej,
Wyobraźnia przestrzenna, Kreatywność w działaniu,
Gotowość do wyjazdów służbowych (firma gwarantuje mieszkanie służbowe).
Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Atrakcyjny system wynagrodzeń Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych CV klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie. Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno), 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia, 3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza, 4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, 5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-mail 7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.
Kontakt: rekrutacja@merkurymarket.pl
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 14-05-2024 08:57 do 04-06-2024 08:57

Zmodyfikowano 14-05-2024 08:57


Wszystkie ogłoszenia użytkownika

Dekorator ekspozycji

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl