Pracownik administracyjno - biurowy

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu poszukuje kandydatów na stanowisko
Pracownik administracyjno-biurowy:
Praca w biurze w Rzeszowie.
Oferujemy:

•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (1/2 etatu lub pełen etat),
•Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze,

Obowiązki:

•prowadzenie dokumentacji biurowej,
•sporządzanie pism i dokumentów, przyjmowanie i wysyłka korespondencji,
•sprawowanie dozoru nad przepływem i poprawnością dokumentów,
•kontakt z klientem,
•obsługa urządzeń biurowych,

Wymagania:

•komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi,
•sumienność, konsekwencja, rzetelność i zaangażowanie,
•samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
•dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

Pierwszeństwo w zatrudnieniu będą miały osoby zamieszkujące miasto Krosno, powiaty: jasielski, krośnieński, sanocki, brzozowski, leski, bieszczadzki.

Dodatkowymi atutami będą:

•posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
•status osoby długotrwale bezrobotnej (co najmniej 12 miesięcy niepracująca),
•status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy (osoby nie biorące udziału w projekcie unijnym),
•status osoby bezrobotnej niezarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy,
•status osoby pracującej ubogiej (osoby, które zarabiają zbyt mało lub nieregularnie),

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e mail: praca@doskonal.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt: 881 848 881

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 06-06-2019 09:47

Widoczne do 27-06-2019 09:47

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Wróć