DIETETYK

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum.

Obowiązki:

-współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy
-układanie, prowadzenie i nadzorowanie
kompleksowych kuracji
-weryfikacja efektów klienta na cotygodniowych
wizytach
-układanie i regularne modyfikowanie planów dla
klienta na kolejne tygodnie
-motywowanie go do osiągania założonych celów
-efektywne kierowanie działalnością
-budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami

Wymagania:

-wykształcenie wyższe (preferowane kierunki:
żywienie i dietetyka lub pokrewne z możliwością
uzupełnienia kwalifikacji w zakresie dietetyki)
-komunikatywność i wysoka kultura osobista
łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
-zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu
mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze
klienta

Oferujemy:

-umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-bezpłatne szkolenia specjalistyczne
-możliwość rozwoju zawodowego
-miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na maila thug-84 o2. pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. , Nr 101, poz. 926, ze zm. )

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie
Kontakt: 791792234

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 04-07-2019 21:59

Widoczne do 25-07-2019 21:59

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia