Remonty od A do Z - profesjonalnie i kompleksowo

Ogłoszenie wyróżnione

Usługowy Zakład Remontowo-Budowalny Zbigniew Substelny to firma działająca od prawie 30 lat na rynku. Przez lata wyrobiła sobie opinię niezawodnej i profesjonalnej. Spośród konkurencji wyróżnia ją precyzyjność, dbałość o szczegóły, kompleksowość usług oraz cena adekwatna do jakości. Specjalizujemy się w wykończeniach artystycznych, wymagających zaawansowanych rozwiązań technologicznych i doświadczenia. Oferujemy szeroki wybór usług, poczynając od usług podstawowych jak docieplanie, szpachlowanie i inne przygotowania pod dalsze prace, przez skomplikowane sztuki budowlane jak sufity wielopoziomowe, sztukateria i różnego rodzaju skomplikowane zabudowy, po dodatkowe usługi elektryczne czy hydrauliczne. Nasz klient może liczyć na naszą pomoc i doradztwo w zakresie materiałów, metod wykańczania wnętrz i innych. Dodatkowo oferujemy usługę ogólnego nadzoru przeprowadzanych prac w budynku i opiekę nad pracami. Jeśli szukasz kogoś odpowiedzialnego, z doświadczeniem, chęcią pomocy, ogromną wiedzą i pasją - trafiłeś idealnie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony - remontysubstelny.pl w celu zapoznania się z naszą ofertą, zdjęciami realizacji oraz resztą informacji o firmie. Zachęcamy również do kontaktu (w tym żeby uzyskać więcej informacji i/lub ustalić szczegóły) poprzez:
- Telefon: 602 581 655
- Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt: 602 581 655
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Usługi - Remontowo - budowlane

Widoczne od 17-11-2019 18:04

Widoczne do 08-12-2019 18:04

Zmodyfikowano 17-11-2019 18:04


Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia

Remonty od A do Z - profesjonalnie i kompleksowo

Copyright © 2013 - 2020 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT
//