Cieśla szalunkowy

Kontakt d.machaj@powerjobs.pl lub rekrutacjazagranica@powerjobs.pl
Tel.: 728 – 591 – 040 lub 32 292 13 09
powerjobs.pl
Dodane 18-05-2017 19:00:09
Autor

Opis

Powerjobs – agencja pracy tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Cieśla Szalunkowy
LOKALIZACJA: FRANCJA/ KRAJ LOARY
ROZPOCZĘCIE PRACY: MAJ
NR. REF: CS7/7

OPIS STANOWISKA PRACY:
 praca na budowie
 wykonywanie ścian, stropów , schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
 praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA, SATECO
WYMAGANIA:
 udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla
 doświadczenie na jednym z wymienionych systemów szalunkowych: SATECO, PERI,DOKA
 mile widziany własny samochód

OFERUJEMY:
 stabilne zatrudnienie na cały rok 2017/ 2018projekty długoterminowe
 wynagrodzenie około 11,50 euro netto/godz.
 dla osób z j. francuskim, dodatek 100 euro netto/miesiąc
 możliwa praca w nadgodzinach
 zapewnione i opłacone zakwaterowanie
 składki od średniej krajowej
 zapewniona odzież robocza

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4141
Wyświetlony: 40
Wygasa: 01-06-2017 19:00:09