ślusarz

Cena do negocjacji
Kontakt 698138423 lub kadry@jaslo-glass.pl
jaslo-glass.pl
Dodane 24-08-2017 09:20:56

Opis

Huta Szkła w Jaśle S.A. zatrudni:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU
Ślusarz
Obowiązki:
- wykonywania konserwacji oraz napraw bieżących narzędzi produkcyjnych
w zakresie prac ślusarskich,
- Realizowanie aktualnych napraw ślusarskich
- Remontowanie i konserwacja urządzeń i maszyn w dziale produkcji
- Obsługa maszyn ślusarskich (wiertarka, szlifierka kątowa itp.);
- Wykonywanie i naprawa części do maszyn;
- Przeglądy i remonty maszyn;
- Wspomaganie pracy przy aktualnych naprawach oraz remontowaniu urządzeń i maszyn;
- Dbałość o dobry stan techniczny używanych maszyn i narzędzi;
- Utrzymanie ruchu na produkcji, naprawa mechaniczna maszyn i instalacji.
- Współpraca z pozostałymi działami w celu utrzymania ciągłości produkcji.
Wymagania:
- wykształcenie zawodowe ślusarskie lub pokrewne,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość rysunku technicznego,
- doświadczenie w obróbce ręcznej
- predyspozycje do pracy w zespole
Oferujemy:
- ciekawą pracę w doświadczonym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego zdobywania nowych umiejętności
- umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
- możliwość rozwoju oraz udział w szkoleniach organizowanych przez firmę,
- atrakcyjne wynagrodzenie (premię + świadczenia)
- dodatkowy pakiet socjalny
- oferta dotyczy pracy stałej.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4691
Wyświetlony: 124
Wygasa: 23-09-2017 09:20:56