Praca Kierownik Projektów Internetowych

Cena do negocjacji
Kontakt Adres e-mail: praca@network-interactive.pl
Telefon kontaktowy: +48 504 467 887
Dodane 01-12-2017 08:47:57

Opis

Poszukujemy do pracy w naszym zespole osobę na stanowisko Kierownika projektów internetowych. Poniżej przedstawiamy zakres prac na takim stanowisku, nasze oczekiwania oraz wstępne warunki jakie możemy zaproponować. Jeżeli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami na dane podane poniżej.

Zakres obowiązków

Kierowanie projektami internetowymi (obejmujące: przygotowanie niezbędnej dokumentacji, nadzór nad realizacją usług, kontrola jakości oraz raportowanie).
Koordynowanie zadań dla zespołu (nadzorowanie prac zespołu, pilnowanie harmonogramu, przydzielanie zadań członkom zespołu wdrożeniowego).
Raportowanie postępów realizacji projektów przed zarządem oraz klientami.
Rozwiązywanie problemów pojawiających się w całym cyklu życia projektu.
Analiza potrzeb klienta oraz definiowanie zakresu projektu.
Doradztwo i wsparcie merytoryczne dla klientów.
Nadzorowanie budżetu i harmonogramu projektów.
Nadzór nad terminowością realizowanych projektów.
Dbałość o jakość projektów.
Komunikacja i współpraca z zespołem projektowym.
Budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami.

Oczekiwania

Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT w zakresie projektowania i wdrażania sklepów internetowych.
Orientacja w zagadnieniach związanych z projektowaniem i programowaniem serwisów internetowych.
Praktyczna znajomość metodyki SCRUM.
Teoretyczna wiedza w zakresie technologii internetowych oraz marketingu internetowego.
Doświadczenie w pracy z multidyscyplinarnym zespołem projektowym (Biznes/UX/GFX/IT).
Komunikatywność oraz umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu.
Umiejętność zarządzania ryzykami, zmianami oraz raportowania postępów prac.
Zdolności analityczne.
Zaangażowanie i pomysłowość.

Oferujemy

Pracę w dziale kreatywnym, w dobrej atmosferze i w pozytywnym zespole przy innowacyjnych projektach.
Umowa o pracę lub B2B.
Wynagrodzenie (zależne od kompetencji).
8-godzinny czas pracy, 5 dni w tygodniu.
Możliwość zwiększania własnych kwalifikacji.
Refundacja kosztów dojazdu lub dojazd do miejsca pracy z Rzeszowa, Sędziszowa Małopolskiego, Ropczyc, Krosna, Jasła i Brzozowa.
Komfort pracy związany z dobrą, opartą na systemach informatycznych, organizacją pracy.
Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Więcej informacji: http://network-interactive.pl/news/kierownik-projektow-internetowych/

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 5117
Wyświetlony: 124
Wygasa: 31-12-2017 08:47:57