Praca programista PHP

Cena do negocjacji
Kontakt Email: praca@network-interactive.pl
Telefon kontaktowy: +48 504 467 887
Dodane 01-12-2017 09:32:55

Opis

Szukamy zaangażowanych programistów PHP, których pasją jest programowanie i rozwijanie zaawansowanych aplikacji. Szukamy ludzi, którzy chcą się uczyć i posiadają predyspozycje do szybkiego przyswajania nowych technologii.

Opis stanowiska:

Tworzenie oprogramowania w technologii PHP.
Tworzenie, rozwijanie i wsparcie projektów e-commerce Magento dla polskich i globalnych marek.
Aktywny udział w spotkaniach projektowych.
Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu.
Weryfikacja, ewaluacja i implementacja potrzebnych zmian.

Wymagania:

Znajomość technologii PHP.
Znajomość technologii front-end (HTML5, CSS3, jQuery, javascript).
Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL).
Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów Klientów.
Chęć nauki nowych technologii pod okiem doświadczonych członków zespołu.
Chęć przekazywania wiedzy mniej doświadczonym członkom zespołu.
Zaangażowanie i pomysłowość.

Mile widziane:

Znajomość technologii Magento.
Doświadczenie w pracy z WordPress.
Doświadczenie w tworzeniu modułów dla Magento i WordPressa.
Znajomość GIT pracy przez VPN.
Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Umowę o pracę lub B2B.
Wynagrodzenie 3000 – 6000 zł w zależności od kompetencji.
8-godzinny czas pracy, 5 dni w tygodniu.
Dojazd do miejsca pracy z Rzeszowa, Krosna, Jasła i Brzozowa lub refundację kosztów dojazdu.
Motywacyjny system premiowy.
Możliwość zwiększania własnych kwalifikacji.
Pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale kreatywnym, w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole.

Wyślij swoje CV

Wyślij swoje CV na adres: praca@network-interactive.pl dodając w tytule REKRUTACJA.
Telefon kontaktowy: +48 17 276 02 27; +48 504 467 887

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 5118
Wyświetlony: 183
Wygasa: 31-12-2017 09:32:55