Praca Specjalista ds. administracji

W związku z dynamicznym rozwojem firma Trans-Allen poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. administracji​

Miejsce pracy: Jasło​

Zakres obowiązków:

*prowadzenie ewidencji oraz archiwizacja dokumentów
*nadzorowanie obiegu dokumentacji
*przygotowywanie raportów i zestawień
*przygotowywanie pism/korespondencji
*obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych
*obsługa kontraktów i nadzór nad prawidłową realizacją merytoryczną umów

Od kandydatów oczekujemy:

*dobrej znajomości pakietu MS Office,
*samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
*elastyczności i operatywność w działaniu
*komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,
*mile widziane ​doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

*możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy
*atrakcyjne wynagrodzenie
*stabilne zatrudnienie
*szkoleni​a​

​Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres praca@transallen.pl

www.transallen.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:​

​Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).​

Zapraszamy do współpracy!
Cena do negocjacji
Kontakt: email: praca@transallen.pl
tel: 505 504 004
Dodane: 03-01-2018 16:31:08
Modyfikowane: 03-01-2018 16:31:08
Id Ogłoszenia: 5232
Wyświetlony: 418
Wygasa: 02-02-2018 16:31:08