Grafik komputerowy / grafik DTP

Firma „MIHAS” - poszukuje osoby na stanowisko:
Liczba miejsc: 1
Miejsce pracy: Niebylec

Zakres obowiązków:
• praca przy użyciu programów Corel Draw oraz Photoshop CC
• tworzenie projektów do druku CC oraz Corel Draw
• projektowanie produktów: etui, uchwytów oraz innych materiałów do personalizacji
• pracę nad nowymi innowacyjnymi produktami (produkowanymi w nowoczesnej i innowacyjnej technologii)

Oczekiwania:
• biegła obsługa Corel Draw oraz Photoshop
• doświadczenie na podobnym stanowisku ( praca przy projektach do druku )
• bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (w szczególności Photoshop)
• bardzo dobra znajomość pakietu Corel Draw
• umiejętność samodzielnego wypracowania i uzasadniania koncepcji graficznych

Oferujemy:
• Umowa o pracę lub B2B
• Wynagrodzenie 2000 – 4000 netto w zależności od kompetencji
• 8-godzinny / 5-dniowy tydzień pracy
• Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
• Przeszkolenie z obowiązujących procedur oraz schematów pracy
4000 Cena do negocjacji
Kontakt: KONTAKT:
Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:
katarzynakumorek@mihas.pl dodając w tytule: GRAFIK DTP
Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).
Dodane: 02-02-2018 08:08:14
Modyfikowane: 02-02-2018 08:08:14
Autor:
Id Ogłoszenia: 5336
Wyświetlony: 168
Wygasa: 04-03-2018 08:08:14