Instruktor Parku Linowego

Firma Alpinista Paulina Bedrejczuk zatrudni studentów studiów dziennych i zaocznych do pracy przy obsłudze klienta w parku linowym w Krośnie i w Rzeszowie. Elastyczne godziny pracy-możliwość ułożenia grafiku do zajęć.

Zakres obowiązków:
-obsługa kasy fiskalnej,
-obsługa klientów
-szkolenie klientów
-nadzór nad klientami przebywającymi na terenie parku
-nadzór nad powierzonym sprzętem
-obsługa wycieczek szkolnych i grup zorganizowanych

Wymagania:
-dobry wzrok
-osoby bez lęku wysokości

Od kandydatów oczekujemy:
-zaangażowania
-dyspozycyjności
-miłego usposobienia
-wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:
Szkolenie do pracy- Technik Obsługi Parku Linowego
Wynagrodzenie 13,70 -14,00 brutto/h
Kontakt: Dane kontaktowe:
790779205
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny bądź wysłanie swojej aplikacji na adres mailowy praca@alpinista.info z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).
www.linoskoczek.com.pl
Dodane: 12-04-2018 19:39:57
Modyfikowane: 12-04-2018 19:46:27
Id Ogłoszenia: 5638
Wyświetlony: 213
Wygasa: 26-04-2018 19:39:57