Pracownik utrzymania czystości

Firma sprzątająca z Krosna poszukuje 2-3 osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Krosno
Termin pracy: 01.07-31.08.2018r.
Zakres obowiązków:
Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za utrzymanie czystości oraz wszystkie prace porządkowe na terenie basenu, szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania stawiane kandydatom:
- dyspozycyjność i pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki
- sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
- odpowiedzialność , skrupulatność, bardzo dobra organizacja
- wiek kandydata bez znaczenia,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest to warunek konieczny,
- mile widziane będzie też statut osoby gdzie indziej zatrudnionej lub uczeń/student,
- możliwości dynamicznego rozwoju,

Pracodawca oferuje:
- bardzo przyjazną atmosferę pracy,
- spokojną pracę w trybie 6-8 godzin /dzień
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia.
- atrakcyjne wynagrodzenie,
Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres: praca@doskonal.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami
Kontakt: 881 848 881
praca@doskonal.pl
Dodane: 25-05-2018 14:28:00
Modyfikowane: 25-05-2018 14:28:00
Autor:
Id Ogłoszenia: 5891
Wyświetlony: 401
Wygasa: 24-06-2018 14:28:00