Pracownik administracyjno-biurowy

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu poszukuje kandydatów na stanowisko
Pracownik administracyjno-biurowy:

Miejsce pracy: Rzeszów

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (1/2 etatu lub pełen etat),
• Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze,

Obowiązki:

• prowadzenie dokumentacji biurowej,
• sporządzanie pism i dokumentów, przyjmowanie i wysyłka korespondencji,
• sprawowanie dozoru nad przepływem i poprawnością dokumentów,
• kontakt z klientem,
• obsługa urządzeń biurowych,

Wymagania:

• komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi,
• sumienność, konsekwencja, rzetelność i zaangażowanie,
• samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

Dodatkowymi atutami będą:

• posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
• status osoby długotrwale bezrobotnej (co najmniej 12 miesięcy niepracująca),
• status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy (osoby nie biorące udziału w projekcie unijnym),
• status osoby bezrobotnej niezarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy,
• status osoby pracującej ubogiej (osoby, które zarabiają zbyt mało lub nieregularnie),
• osoby zamieszkujące miasto Krosno, powiaty: jasielski, krośnieński, sanocki, brzozowski, leski, bieszczadzki.

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e mail: praca@doskonal.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt: 881 848 881
Dodane: 25-05-2018 14:31:35
Modyfikowane: 25-05-2018 14:31:35
Autor:
Id Ogłoszenia: 5892
Wyświetlony: 379
Wygasa: 24-06-2018 14:31:35