Specjalista ds. kadr i płac

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu poszukuje kandydatów na stanowisko
Specjalista ds. kadr i płac:
Miejsce pracy: Rzeszów
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (1/2 etatu lub pełen etat),
• Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze,
Obowiązki:
•prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy);
• sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy;
•sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych;
• sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON;
• sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych;
• ewidencja zwolnień lekarskich;
• nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników;

Wymagania:
• komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi,
• sumienność, konsekwencja, rzetelność i zaangażowanie,
• samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
• osoby zamieszkujące miasto Krosno, powiaty: jasielski, krośnieński, sanocki, brzozowski, leski, bieszczadzki.

Dodatkowymi atutami będą:
• posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
• status osoby długotrwale bezrobotnej (co najmniej 12 miesięcy niepracująca),
• status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy (osoby nie biorące udziału w projekcie unijnym),
• status osoby bezrobotnej niezarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy,
• status osoby pracującej ubogiej (osoby, które zarabiają zbyt mało lub nieregularnie).

Dodatkowe informacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e mail: praca@doskonal.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt: praca@doskonal.pl
Dodane: 11-07-2018 10:06:01
Modyfikowane: 11-07-2018 10:06:01
Autor:
Id Ogłoszenia: 6179
Wyświetlony: 47
Wygasa: 01-08-2018 10:06:01