Koordynator ds. organizacji kursów i szk

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu poszukuje kandydatów na stanowisko
Koordynator ds. organizacji kursów i szkoleń:
Miejsce pracy: Rzeszów
Oferujemy:
•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (1/2 etatu lub pełen etat),
• możliwość rozwoju,
•miłą i motywującą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Obowiązki:
•obsługa administracyjno – organizacyjna szkoleń,
•tworzenie i koordynowanie kolejnych szkoleń/kursów
•kontakt mailowy i telefoniczny z uczestnikami szkoleń/kursów,
•prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
• współpraca z instruktorami,
•przygotowanie materiałów szkoleniowych,
•archiwizacja papierowa i elektroniczna dokumentów firmowych.

Wymagania:
•doświadczenie w realizacji szkoleń,
•znajomość Microsoft Office,
• bardzo dobra organizacja pracy,
•sumienność, samodzielność, komunikatywność,
•chęć rozwoju,
• osoby zamieszkujące miasto Krosno, powiaty: jasielski, krośnieński, sanocki, brzozowski, leski, bieszczadzki.

Dodatkowymi atutami będą:
• posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
• status osoby długotrwale bezrobotnej (co najmniej 12 miesięcy niepracująca),
• status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy (osoby nie biorące udziału w projekcie unijnym),
• status osoby bezrobotnej niezarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy,
• status osoby pracującej ubogiej (osoby, które zarabiają zbyt mało lub nieregularnie).

Dodatkowe informacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e mail: praca@doskonal.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt: praca@doskonal.pl
Dodane: 11-07-2018 10:08:12
Modyfikowane: 11-07-2018 10:08:12
Autor:
Id Ogłoszenia: 6180
Wyświetlony: 42
Wygasa: 01-08-2018 10:08:12