Praca Specjalista ds Sprzedaży

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Trans-Allen zajmująca się m.in. wynajem i sprzedażą nowych i używanych specjalistycznych maszyn budowlanych oraz budownictwem energetycznym zatrudni Pracownika na stanowisko Specjalista ds Sprzedaży.

Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Realizacja założonych planów sprzedażowych
- Doradztwo w zakresie oferowanych towarów i usług
- Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów
- Budowanie relacji z klientami oraz przygotowywanie i prezentacja oferty firmy
- Przygotowywanie raportów o rynku (analiza rynku) i sprzedaży
- Sprzedaż internetowa i telefoniczna

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie techniczne
- Mile widziane doświadczenie w branży (budownictwo, energetyka)
- Biegła obsługa komputera i znajomość programów MS Office (Excel, Word)
- Kreatywność i samodzielność w działaniu
- Determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziana znajomość angielskiego

Oferujemy:
- Stabilne i długoterminowe zatrudnienie
- Umowę o pracę na pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- Praca w młodym i zgranym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego (kursy podnoszące kwalifikacje)

Aplikacje z tytułem: Specjalista ds Sprzedaży prosimy przesyłać na adres praca@transallen.pl
wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Trans-Allen z siedzibą Jasło ul.Floriańska 58 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko:

Zapraszamy do współpracy.
1
Kontakt: tel. 530 530 050
mail: biuro@transallen.pl
transallen.pl
Dodane: 27-09-2018 08:56:30
Modyfikowane: 27-09-2018 08:56:30
Id Ogłoszenia: 6710
Wyświetlony: 104
Wygasa: 27-10-2018 08:56:30