Pracownik lakierni proszkowej

Firma Produkcyjno Usługowa Elektron zatrudni osobę na stanowisko Pracownik lakierni proszkowej.
Zakres obowiązków
•Przygotowanie elementów do malowania
•Nanoszenie powłoki lakierniczej metodą elektrostatyczną,
•monitorowanie przebiegu procesu lakierowania, wizualna kontrola jakości,
•obsługa urządzeń lakierniczych, dobór odpowiednich ustawień,
racjonalne wykorzystanie miejsca na przenośniku.
WYMAGANIA:
• wiedza techniczna, teoretyczna i praktyczna w zakresie malowania proszkowego oraz aplikatorów farb proszkowych
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
OFERUJEMY:
Oferujemy
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny.
Kontakt: 725826471
web-elektron.pl
Dodane: 26-10-2018 22:17:19
Modyfikowane: 26-10-2018 22:19:01
Id Ogłoszenia: 7054
Wyświetlony: 65
Wygasa: 25-11-2018 22:17:19