Pracownik działu handlowego

Opis stanowiska:
-pozyskiwanie nowych klientów, a także obsługa obecnych
-realizacja wyznaczanych zadań i celów,
-kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
-prowadzenie rozmów handlowych, wyceny oraz generowanie ofert dla klientów
-współpraca z innymi działami: produkcja, magazyn.

Wymagania:
-umiejętność budowania i utrzymywania właściwych relacji z klientami,
-energia w działaniu, umiejętność współpracy w zespole,
-rzetelność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań,
-dobra organizacja pracy,
-mile widziane doświadczenie w handlu.

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-możliwości rozwoju i niezbędne szkolenia,
-niezbędne narzędzia pracy,
-praca w systemie jednozmianowym w Jaśle

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV w temacie wpisując "Pracownik działu handlowego"
Kontakt: pracafolpolter@gmail.com
Dodane: 05-11-2018 10:42:47
Modyfikowane: 05-11-2018 10:42:47
Id Ogłoszenia: 7152
Wyświetlony: 60
Wygasa: 19-11-2018 10:42:47