Kotka i jej 8 kociąt z lasu

Kotka i jej 8 kociąt z lasu
Piątek to miał być nasz dzień wolny spędzony z rodziną, z daleka od ciągłych problemów i zmartwień .Miałyśmy zregenerować siły na dalszą walkę o jak najlepsze życie dla naszych podopiecznych. ...Niestety nawet w lesie podczas zbierania grzybów nie mamy przerwy. ...Najpierw usłyszałyśmy ciche miałczenie aby po chwili naszym oczom ukazał się malutki kociak. ... tak dobrze przeczytaliście ... malutki kociak w środku lasu ?
Przeszukując okolice znalazłyśmy inne. ... 2 godziny zajęło Nam łapanie przerażonej kociej rodziny. ... Łącznie 8 kociąt i mama.Ich domem był mały tekturowy,rozmiękły karton ??

Wszystkie maluszki są bardzo chore - zaropiałe oczy, okropny katar ?? pełno pcheł, kleszczy. ... uszy zatkane od swieżba ?Mama troszkę w lepszej formie,ale też kiepsko ?
Cała rodzina niedożywiona,chuda ... brzuszki pełne robali ?
Wyposażone w leki,antybiotyki, krople do oczu,odpchlone zawitały w jednym z naszych domów tymczasowych. ...
Apetyty mają ogromne i pochłaniają wielkie ilości jedzenia ?
Nie wiemy jak to udźwigniemy i skąd weźmiemy tak duże środki na doprowadzenie tej kociej rodziny do pełni sił i zdrowia, ale co miałyśmy zrobić? Zostawić je jeszcze środku lasu na pewną śmierć? ? zawieźć do schroniska gdzie również nie miałyby większych szans? ?
Bardzo prosimy Was o wsparcie ?
Jesteśmy załamane ?
Dom tymczasowy "Koty z przystani"

https://pomagam.pl/kociakizlasu
Dodane: 25-09-2018 02:15:12
Modyfikowane: 25-09-2018 04:20:33
Autor:
Id Ogłoszenia: 6694
Wyświetlony: 94
Wygasa: 01-11-2018 09:59:15
Copyright © 2013 - 2018 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT