Dwaj bracia, którzy 19 kwietnia w Lesku swoim mitsubishi pajero staranowali inny pojazd, noc spędzili w policyjnym areszcie.

W poniedziałek, 19 kwietnia po godz. 13, lescy policjanci zostali wezwani na interwencję na ulicę Piotra Kmity w Lesku.- Jak ustalili funkcjonariusze, w pojazd audi A3, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn, z impetem wjechało mitsubishi pajero. Samochodem terenowym kierował 25-latek, któremu towarzyszył 20-letni brat. Według relacji świadków, po staranowaniu audi, w którym zostały uszkodzone prawe drzwi oraz wybita szyba, kierujący pajero zatrzymał się i wykrzykiwał pogróżki. Na szczęście kierowca audi, ani jego dwaj pasażerowie nie doznali obrażeń - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Lesku.Policjanci zatrzymali 25. i 20-latka w domu ich matki. Młodzi mężczyźni twierdzili, że w ogóle nie byli tego dnia w Lesku. Jednak oględziny ich pojazdu potwierdziły, że brał on udział w zdarzeniu. Według policyjnych ustaleń, kierowcy obu samochodów pokłócili się wcześniej o dziewczynę. Noc bracia spędzili w policyjnym areszcie, dziś będą prowadzone dalsze czynności w sprawie.W myśl Kodeksu karnego, kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3, zaś celowe uszkodzenie czyjejś rzeczy zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5. Za występek o charakterze chuligańskim, sąd wymierza karę w wysokości nie niższej od dolnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę.


~wolf

22-04-2021 13:05 1 33

co disco polo robi z ludźmi
Odpowiedz

~kAbUm

21-04-2021 14:34 1 39

MMM to musiała być niezła ......a
Odpowiedz

~cynik

20-04-2021 13:39 2 33

Zrozumiem że jelenie walczą o łanię (samicę), ale żeby chłopaki? Chłopy tego kwiatu jest pół światu, pomyślcie czy warto tak się denerwować?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.