Trzy godziny trwały poszukiwania 14-letniej mieszkanki powiatu przeworskiego. Dziewczynka po kłótni wyszła z domu, została odnaleziona u kolegi w szafie.
Uciekła z domu po kłótni, zaniepokojona matka zgłosiła zaginięcie swojej córki. Z jej relacji wynikało, że 14-latka po sprzeczce wyszła z domu i od tej pory nikt z rodziny nie wiedział, co się z nią działo.

Mając na względzie niesprzyjające warunki pogodowe, jakie tej nocy panowały na zewnątrz oraz to, że nastolatka wyszła z domu ubrana jedynie w podkoszulek i spodnie, policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania.

Funkcjonariusze sprawdzali adresy koleżanek i kolegów, u których nastolatka mogła przebywać. W trakcie prowadzonych działań policjanci dotarli do 18-letniego znajomego dziewczyny, mieszkającego w Łopuszce Małej. Chłopak oświadczył, że nie widział 14-latki i nie wie gdzie może przebywać. Zachowanie młodego mężczyzny wzbudziło jednak podejrzenia policjantów. Nie dali więc wiary w jego zapewnienia i sprawdzili pomieszczenia w domu. W szafie jednego z nich odnaleźli ukrywającą się 14-latkę.

~za sanacji było ciezko

24-04-2021 01:59 3 36

"28 filmów o tym zrobiłem. robię 29-ty"
Odpowiedz

~bawmy się w chowanego - szukaj

23-04-2021 15:42 7 42

No i co mioł do powiedzenia po tym jak nastolatka wylazła z szafy. To musiała być dobra sanacyjna szafa, bo obecne to są wąskie
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.