23-letnia kobieta kierująca volkswagenem zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust i ogrodzenie. Mieszkanka gminy Dynów była kompletnie pijana.
W niedzielną noc (2 maja), około godz. 1, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Nozdrzec.

- Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierująca volkswagenem jadąc od strony Dynowa na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Jej samochód najpierw uderzył w betonowy przepust, a następnie w murowany słupek pobliskiego ogrodzenia - poinformowała asp. sztab. Monika Dereń z KPP w Brzozowie.

23-latka, mieszkanka gminy Dynów, jechała sama. W wyniku zdarzenia kobieta została ranna i karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala.

- Po przeprowadzeniu badania na trzeźwość okazało się, że kierująca pojazdem miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo od 23-latki pobrano krew do badań - dodała asp. sztab. Monika Dereń.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

~antypijak

09-05-2021 19:44 1 32

Kiedyś dużo piłem a teraz jestem wrogiem spożywania alkoholu.
Odpowiedz

~cynik

05-05-2021 14:34 1 39

Panie po trzeźwemu jeżdżą chaotycznie, a co dopiero na bani? Szkoda gadać.
Odpowiedz

~antypijak

05-05-2021 11:12 1 35

Ogólnie kobiety prowadzą samochód bojaźliwie z duszą na ramieniu. Dlatego połknęła cóś dla odwagi.((-;
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.