Wypadek na drodze krajowej nr 28 w Zimnej Wodzie w powiecie jasielskim. Zderzyły się trzy samochody osobowe.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło po godz. 15:00 na drodze krajowej nr 28 w Zimnej Wodzie, na granicy z Warzycami.

Wypadek w Zimnej Wodzie
Jeden z samochodów po zderzeniu wypadł z drogi

Zderzyły się tam trzy samochody osobowe - volkswagen, citroen i renault. Jeden z samochodów wypadł poza jezdnię, kolejny zatrzymał się na dachu. Są osoby poszkodowane, droga jest całkowicie zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy.

[AKTUALIZACJA]

- Ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że kierujący osobowym renault, jadąc z Krosna w kierunku Jasła, nie zachował należytej ostrożność i odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w oczekującego na skręt w lewo citroena - relacjonuje podkomisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

Po zderzeniu z citroenem renault zjechało na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyło się z volkswagenem polo i dachowało. Z kolei volkswagen wypadł z drogi i przewrócił się na bok.

Do szpitala przewieziony został kierujący volkswagenem i kierujący renault. Ten drugi doznał obrażeń ciała i pozostał w szpitalu.

- Policjanci zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane podczas prowadzonego w tej sprawie postępowania. Wiemy, że kierujący pojazdami byli trzeźwi - dodaje podkom. Piotr Wojtunik.

Zobacz zdjęcia z miejsca wypadku: