Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Świerczowie. W zderzeniu czterech pojazdów dwie osoby zostały ranne i trafiały do szpitala. Niestety życia jednej z nich nie udało się uratować. W szpitalu zmarła 70-letnia pasażerka audi.
Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 13, na drodze wojewódzkiej nr 875 w Świerczowie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 72-letni kierujący audi, jadący w kierunku Kolbuszowej zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku Mielca, opelem astrą, a następnie z lexusem. W wyniku zderzenia opel astra uderzył jeszcze z jadącego w kierunku Kolbuszowej opla insignię. Ranne zostały dwie osoby - 30-letnia kobieta, kierująca oplem astrą i pasażerka audi. Kierująca oplem po udzieleniu jej pomocy medycznej wróciła do domu. Niestety życia 70-letniej pasażerki audi nie udało się uratować. Kobieta zmarła w szpitalu.

wypadek w Świerczowie

Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.