Niefortunne zakończenie podróży dla 19-letniej mieszkanki powiatu sanockiego. Jadąc przez Domaradz, zjechała z drogi i wpadła do rowu. Wiemy, dlaczego...
25 października około godz. 5.30, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Domaradzu.

- Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że mieszkanka powiatu sanockiego kierująca audi jadąc od strony Rzeszowa w kierunku Bliznego, na zakręcie zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie jej samochód przejechał odcinek około 60 metrów w dół ze skarpy, zatrzymując się w przydrożnym rowie. 19-latka jechała sama - poinformowała asp. sztab. Monika Dereń z KPP w Brzozowie.

W wyniku zdarzenia kobiecie nic się nie stało. Po przeprowadzeniu badania na trzeźwość okazało się, że kierująca audi miała promil alkoholu w organizmie.

Za swoje zachowanie kobieta odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 19-latce grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.