Wypadek na drodze powiatowej w Haczowie w powiecie brzozowskim.
Wypadek wydarzył się w czwartek 28 października po godz. 22 na drodze powiatowej Trześniów - Iskrzynia w miejscowości Haczów w powiecie brzozowskim.

Prawdopodobnie kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, podróżując w kierunku Iskrzyni zjechał z jezdni i uderzył w betonowy przepust oraz drzewo.

Jak poinformowała asp. sztab. Monika Dereń z brzozowskiej policji, że wstępnych ustaleń wynika ze samochodem podróżowała czwórka młodych ludzi. Dwoje pasażerów odniosło obrażenia ciała, zostali przetransportowani do szpitala. Trzeci pasażer i kierowca samochodu nie odnieśli obrażeń. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Na miejsce zadysponowano strażaków z JRG PSP Brzozów, OSP Haczów, zespoły ratownictwa medycznego oraz policjantów.

[AKTUALIZACJA]
Asp. sztab. Monika Dereń poinformowała w piątek rano, że z dotychczasowych ustaleń wynika, iż 18-letni kierowca volkswagena, jadąc w kierunku Iskrzyni w pewnym momencie chciał ominąć kota, który nagle wbiegł mu na drogę i stracił panowanie nad pojazdem.

- Samochód zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo oraz pobliskie ogrodzenie przy jednej z posesji. Mężczyzna przewoził trzech pasażerów, w wieku od 14 do 17 lat. Kierowca był trzeźwy. W wyniku tego zderzenia obrażeń doznali dwaj pasażerowie. 14 i 16-latek karetkami pogotowia zostali przetransportowani do szpitala - powiedziała asp. sztab. Monika Dereń.