Nie żyje 87-letnia kobieta, która w Jaśle na swojej posesji utonęła w studni. Na miejsce zostali wezwani strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego z Krosna.
W miniony piątek (31 grudnia) około godziny 20, policjanci w Jaśle otrzymali zgłoszenie o starszej kobiecie, która na swojej posesji wpadła do studni. Na miejsce oprócz policjantów zostali wezwani strażacy, w tym ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego z Krosna.

Po dotarciu na miejsce, policjanci podjęli akcję ratunkową, w wyniku której wyciągnęli 87-latkę na powierzchnię i rozpoczęli akcję resuscytacyjną do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego.

- Niestety pomimo wysiłku służb, kobiecie nie udało się przywrócić czynności życiowych. Na miejscu wykonano czynności dochodzeniowo-śledcze. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonego postępowania - przekazał kom. Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.