Minął pierwszy dzień Rzeszowskich Juwenaliów 2022. Na scenie głównej zagrali Kacperczyk, Happysad, ReTo, Dżem i Enej.
Znoszenie obostrzeń sanitarnych musiało się wiązać z odradzaniem się życia studenckiego. Nic więc dziwnego, że tegoroczne Juwenalia przyciągnęły całą rzeszę żądnych zabawy młodych ludzi.

Imprezę zainaugurował tradycyjnie barwny korowód, podczas którego rzeszowianie mogli podziwiać wyjątkowe stroje, przygotowanych przez uczestników. Nie zabrakło zarówno osób przebranych za przedstawicieli różnych zawodów (m.in. pielęgniarek czy duchownych), jak i np. postaci z popularnych produkcji dla najmłodszych, w tym smerfów.

Zgodnie z tradycją, studenci udali się na Rynek, gdzie mogli oni odebrać z rąk władz miejskich, klucze do bram Rzeszowa. Następnie udali się już oni na teren campusu Politechniki Rzeszowskiej. To właśnie tam odbywa się najważniejsza część imprezy, czyli plenerowe koncerty oraz strefa gastronomiczna.

Największy ruch panował oczywiście przy scenie głównej, na której pierwszego dnia zagrali kolejno: Kacperczyk, Happysad, ReTo, Dżem i Enej. Zabawa trwała do późnych godzin, a w jej trakcie nie zabrakło również gestów solidarności z walczącą Ukrainą.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia, autorstwa naszego reportera Kuby Kluza.

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.