39-letni rowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala po tym, jak upadł na jezdnię. Mężczyzna stracił panowanie nad jednośladem, gdy najechał na tylne koło jadącej przed nim rowerem kobiety. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że rowerzyści są w grupie uczestników ruchu drogowego najbardziej narażonych na obrażenia.
Do zdarzenia doszło wczoraj (8 Sierpnia) po godz. 14, na drodze gminnej w Cmolasie, na odcinku relacji Cmolas - Dąbrówka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem, 39-letni mieszkaniec gminy Cmolas, najechał na tylne koło jadącej przed nim rowerzystki. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i upadł na jezdnię. Do zdarzenia doszło w trakcie, gdy 39-latek wraz ze swoją znajomą wyprzedzali dwie inne rowerzystki.
W wyniku upadku mężczyzna doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Żadna z pozostałych rowerzystek nie odniosła obrażeń.

Na miejscu pracowali kolbuszowscy policjanci.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.