10 osób został rannych w wypadku, jaki wydarzył się w sobotnią noc na autostradzie A4 w Woli Wielkie.
W sobotę 25 marca przed północą, na autostradzie a4 w Woli Wielkiej w powiecie dębickim doszło do wypadku, w którym ucierpiało 10 osób.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 30-letni obywatel Ukrainy, kierujący fiatem ducato, jadąc w kierunku Krakowa, najechał na tył jadącego przed nim dostawczego żuka. W wyniku zderzenia oba samochody wypadły z drogi. Obrażeń doznało 8 osób podróżujących fiatem ducato (kierowca i siedmioro pasażerów, w tym dwoje dzieci), a także 59-letni kierujący żukiem i jego pasażer. Ranni zostali przewiezieni do szpitali. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowały służby ratownicze - załogi karetek pogotowia ratunkowego, strażacy i policjanci. Ruch na autostradzie a4 w tym miejscu był całkowicie zablokowany. Po godz. 4 droga została odblokowana a ruch przywrócony. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.