Rzeszowscy policjanci podsumowali święta wielkanocne na drogach. W poniedziałek doszło do tragicznego w skutkach wypadku.
Tegoroczna Wielkanoc minęła w miarę spokojnie. Policjanci interweniowali na miejscu trzech wypadków drogowych. W piątek, w Boguchwale, motocyklista zderzył się z osobowym audi. W wyniku zdarzenia, 23-letni kierujący hondą trafił do szpitala. W Rzeszowie na ulicy Traugutta, ucierpiał 48-letni mężczyzna wykonywujący prace telekomunikacyjne na drabinie, w którą wjechał mercedes. Ponadto funkcjonariusze odnotowali 22 kolizje. W tym dniu funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę 1 nietrzeźwemu kierowcy.

Wypadek w Babicy. Mężczyźni spadli z jadącego pociągu

Sobota przebiegła spokojnie. Nie doszło do żadnego wypadku. Policjanci odnotowali 12 kolizji drogowych. W Niedzielę Wielkanocną było bardzo spokojnie. W tym dniu mundurowi również nie odnotowali żadnego wypadku. Doszło jedynie do 6 kolizji.

W poniedziałek wielkanocny doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Rzeszowie. Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierujący quadem, wjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich, na drodze gruntowej doprowadził do wywrócenia pojazdu, który go przygniótł. W wyniku zdarzenia 39-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. W tym dniu policjanci odnotowali 8 kolizji drogowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.