Stary Żmigród. Nie żyje traktorzysta, przygnieciony przez ciągnik rolniczy.
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego w środę 15 maja około godz. 16 w lesie w Starym Żmigrodzie.

Traktorzysta został przygnieciony przez ciągnik rolniczy, który przewrócił się na bok w wąwozie. Na miejsce skierowano służby ratunkowe, niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

[AKTUALIZACJA]


- Z dotychczasowych wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 74-latek kierując ciągnikiem rolniczym, stracił panowanie nad pojazdem. Traktor przewrócił się na lewy bok, przygniatając mężczyznę. Obecna na miejscu załoga karetki pogotowia stwierdziła zgon mężczyzny - przekazała KPP w Jaśle.

Czynności na miejscu wykonywała grupa dochodzeniowo-śledcza, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jaśle oraz z udziałem biegłego lekarza sądowego. Ciało 74-latka zostało zabezpieczone. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania, które prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.