Wypadek na granicy powiatu krośnieńskiego i strzyżowskiego. W Twierdzy kierujący samochodem osobowym wjechał pod naczepę ciężarówki.
Do wypadku doszło w poniedziałek 18 marca po godz 9 na drodze wojewódzkiej nr 988 w miejscowości Twierdza (gmina Frysztak). Kierujący samochodem osobowym marki Chrysler Sebring nie zachował należytej ostrożności i wjechał pod naczepę ciężarówki.

W wyniku zdarzenia dwaj mężczyźni podróżujący osobówką zostali zaopatrzeni przez zespół ratownictwa medycznego, następnie przewiezieni do szpitala. Ruch pojazdów, na DW 988 w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Na miejscu zdarzenia interweniowali strażacy z JRG PSP Strzyżów, OSP Twierdza, OSP Frysztak, zespół ratownictwa medycznego i policjanci.

~cynik

19-03-2019 18:28 1 43

Teraz jeżdżą tacy kierowcy: Dużo koni pod maską, odstęp od poprzedzającego minimalny i zero rozumu pod beretką. Dobrze że się nie zabił, może w końcu zacznie myśleć.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.