Wylicytuj lot balonem Cellfast Ballon Team nad Krosnem. Pomożesz Marcelowi Zającowi z Krosna, który w lutym tego roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił prawą nogę.
W lutym tego roku, na skutek nieszczęśliwego wypadku Marcel Zając z Krosna stracił prawą nogę zaraz poniżej kolana. Do czasu wypadku cieszył się życiem, był bardzo aktywny zarówno rodzinnie jak i zawodowo, uprawiał sport, podróżował.

- Niestety, po tej tragedii w jednym momencie nasze życie i plany rozwojowe na przyszłość legły w gruzach. Aktualnie mojego męża czeka długa, prywatna rehabilitacja, bardzo kosztowna proteza oraz walka o powrót do sprawności i samodzielności, do której potrzebujemy zgromadzić spore środki finansowe. Dodam, że największym marzeniem naszych dwóch synków jest to, aby ich tata wrócił do sprawności, która pozwoliłaby mu jeszcze kiedyś zagrać z nimi w piłkę - napisała pani Karolina, żona Marcela Zająca na zrzutka.pl, poprzez którą prowadzona jest zbiórka pieniędzy na protezę dla pana Marcela.

Szczegóły jego historii i prowadzonej przez akcji charytatywnej „Rowerem przez Polskę dla Marcela” dostępne są pod linkiem: www.facebook.com. Tam tez znajduje się link do zrzutki.

- W ramach naszej akcji prowadzimy również różnego rodzaju licytacje i właśnie jedną z takich licytacji będzie lot balonem dla dwóch osób nad Krosnem. Dzięki firmie Cellfast, która zgodziła się wspomóc charytatywnie naszą akcję i wykonać lot swoim balonem dla zwycięzcy licytacji, mamy naprawdę ogromną szansę na realną pomoc naszemu przyjacielowi - mówi Zbigniew Borkowski, zaangażowany w akcję pomocy panu Marcelowi.

Licytacja rozpoczęła się w sobotę, 22 sierpnia i zakończy się w niedzielę, 30 sierpnia o godz. 21.00. Jej zwycięzca odbędzie lot balonem dla dwóch osób nad Krosnem w najbliższym możliwym terminie po zakończonej licytacji.

- Lot potrwa od 45 do 60 minut, w zależności od warunków atmosferycznych, około 45-60 minut - dodaje Zbigniew Borkowski.

Linki do licytacji

Lot balonem: www.facebook.com/groups/749761139156747

Zbiórka w serwisie zrzutka.pl: zrzutka.pl/zzpa68