Juniorki Młodsze Handball Posada Górna mistrzem województwa podkarpackiego 2021. Po raz 14. W historii klubu i szkoły.

19 marca rozegrany został turniej o mistrzostwo województwa podkarpackiego w piłce ręcznej w ramach Podkarpackiej Ligi Juniorek Młodszych.

Zawodniczki Handball Posada Górna, podopieczne trenera Grzegorza Argasińskiego rywalizowały z SPR JKS Jarosław oraz SPR Handball V LO Rzeszów. W pierwszym meczu pewnie zwyciężyły SPR Handball 20:10 (10:4), natomiast w drugim pokonały SPR JKS Jarosław 11:9 (5:2). Tym samym zajęły I miejsce zdobywając złote medale i mistrzostwo województwa podkarpackiego. Uzyskały też awans do 1/16 Mistrzostw Polski. Najwięcej bramek zdobyły: Judyta Bolanowska 11, Julia Szul 7, Katarzyna Kluska 8. Młode piłkarki ręczne z Posady Górnej mistrzostwo zdobyły po raz trzeci z rzędu, a 14. w historii klubu i szkoły.

Złoty medal wywalczyły: Julia Szul - kapitan, Judyta Bolanowska, Katarzyna Kluska, Diana Kolanko, Katarzyna Penar, Adrianna Rodzinka, Izabella Rodzinka, Aleksandra Rygiel, Laura Węglowska, Jadwiga Władyka, trener - Grzegorz Argasiński.