Pięć goli, w tym cztery w ciągu pierwszych niespełna 20 minut w meczu o mistrzostwo krośnieńskiej klasy okręgowej między Wisłokiem Sieniawa a Naftą - SPLAST Jedlicze.
Ciekawy, szybki mecz obejrzeli kibice, którzy w środę po południu zjawili się na stadionie w Sieniawie. Już w 3 minucie prowadzenie gospodarzom dał Mateusz Zajączkowski, który wykończył podanie Karola Moszczyńskiego. Wisłok nie cieszył się prowadzeniem zbyt długo, bo po siedmiu minutach do remisu w zamieszaniu podbramkowym doprowadził Yaroslav Myts. Minęły kolejne trzy minuty i piłkarze z Sieniawy wyszli ponownie na prowadzenie. Tym razem dokładne dośrodkowanie Zajączkowskiego na bramkę zamienił Moszczyński. Nafta nie zraziła się jednak i w 18 minucie doprowadziła po raz drugi do wyrównania. Miłosza Biernackiego pokonał Jakub Krawczyk. W pierwszej połowie wynik nie uległ już zmianie, choć na listę strzelców mogli się wpisać jeszcze Moszczyński, Zajączkowski i Partuta (Wisłok) oraz Hulovych (Nafta).

Losy meczu rozstrzygnęły się 10 minut po przerwie, kiedy to Mateusz Oleniacz pięknym strzałem „nożycami” pokonał Szymona Jastrzębskiego. Goście w II połowie dogodną sytuację mieli w 48 minucie, ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z zawodników Wisłoka. Z kolei Sieniawa mogła jeszcze podwyższyć wynik, ale Jastrzębski wyszedł obronną ręką z pojedynków z Zajączkowskim (dwa razy) i Partutą.

Z piłką Jakub Krawczyk, z lewej Mateusz Zajączkowski

Wisłok Sieniawa – Nafta - SPLAST Jedlicze 3-2 (2-2)
1-0 Mateusz Zajączkowski (3 min.), 1-1 Yaroslav Myts (10 min.), 2-1 Karol Moszczyński (13 min.), Jakub Krawczyk (18 min.), 3-2 Mateusz Oleniacz (55 min.).

Wisłok Sieniawa: Miłosz Biernacki – Paweł Wityński, Mateusz Oleniacz, Karol Moszczyński, Dawid Kasperkowicz, Bartłomiej Nawrocki (75 Dominik Libowicz), Daniel Jucha, Nazar Partuta, Mateusz Krakoś, Jakub Mazurkiewicz (80 Dariusz Szajna), Mateusz Zajączkowski. Trener: Lech Czaja.

Nafta - SPLAST Jedlicze: Szymon Jastrzębski – Jakub Krawczyk, Mateusz Biernat, Damian Limberger, Krystian Gębarowski, Bartosz Klich (71 Karol Rymarczyk), Oleksii Hulovych, Michał Krupa (85 Gabriel Wąsik), Yaroslav Myts, Filip Gierlicki (77 Arkadiusz Smoła), Konrad Słowik (55 Konrad Rymarczyk). Trener: Dariusz Soliński.