31-latek kierujący toyotą wjechał do rowu. Był pijany i znaleziono przy nim narkotyki.
Do zdarzenia doszło w środę (29 grudnia) około godz. 19, w miejscowości Sieniawa. Policjanci z komisariatu w Rymanowie, podczas patrolu, zauważyli osobową toyotę, która wjechała do przydrożnego rowu. W pojeździe znajdował się zamroczony mężczyzna, dlatego policjanci niezwłocznie przystąpili do działań ratowniczych.

Szybko się jednak okazało, że siedzący za kierownicą toyoty nie posiada żadnych obrażeń, ale znajduje się pod widocznym wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 31-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Ponadto zachowanie mężczyzny wskazywało, że może on znajdować się pod działaniem środków odurzających. 31-latek początkowo był spokojny, chwilę później stawał się coraz bardzo pobudzony i agresywny, by kilka minut później popadać w stany przygnębienia i zaczynał płakać.

Policjanci ujawnili w toyocie niewielką ilość zabronionych substancji odurzających oraz sprzęt służący do porcjowania narkotyków. W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem w stanie po użyciu środków odurzających, mężczyźnie pobrano krew do analizy na zawartość zabronionych substancji w jego organizmie. 31-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia, jak również ustalić źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.

~Obywatel

30-12-2021 22:08 1 18

Dobrze że to auto było na polskich blachach bo znowu by się pomylili
Odpowiedz

~sedzia dred

30-12-2021 17:21 1 14

dobrze że to stare przepisy bo po nowemu kary przewyższą wartosc tego parcha a tak na boku tylko grube drzewa zatrzymają tych delikwentów
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.