Piłkarze Markiewicza Krosno prowadzili po 45 minutach w Posadzie Górnej różnicą dwóch bramek, jednak po przerwie gospodarze również zdołali strzelić dwie i mecz zakończył się remisem

Beskid Posada Górna - Markiewicza Krosno 2-2 (0-2)

0-1 Rafał Głód (23 min.), 0-2 Daniel Jucha (35 min.), 1-2 Jakub Rajchel (52 min.), 2-2 Piotr Świder (75 min.)

Z meczu Beskid Posada Górna - Markiewicza Krosno

Beskid Posada Górna: Maciej Wais - Marcin Żywiec, Wojciech Smerecki, Damian Soszyński, Tomasz Kasperkowicz, Kacper Kozioł, Dominik Czyż, Arkadiusz Świder (46 Filip Cetnarski), Jakub Hanus, Jakub Rajchel (60 Wojciech Golowski), Piotr Świder. Trener: Marcin Żywiec.

Markiewicza Krosno: Łukasz Boczar - Krzysztof Zając,Kamil Kukulski, Daniel Jucha, Jan Barzyk, Marcin Borowczyk, Dariusz Łach, Rafał Głód, Jonasz Gonet, Robert Sico (46 Marcin Ginalski), Bartłomiej Nawrocki. Trener: Robert Mastaj.