Spartan Rymanów wygrywa Słowacką Ligę Zawodową w Armwrestlingu oraz Puchar Gór Świętokrzyskich w Podnoszeniu Ciężarów.
3 grudnia w słowackich Raslavicach odbyła się Słowacka Liga Zawodowa w Armwrestlingu. Jak zwykle Spartan Rymanów nie zawiódł i zdobył aż 8 medali w tym 2 mistrzostwa słowackiej ligi.

Zacznijmy od amatorów w której wystartował Grzegorz Krzyżanowski zdobywając 2 złote medale w kategorii +95kg na rękę lewa i prawą, tym samym detronizując słowacka konkurencję.

Spartan Rymanów

W kategorii senior zawodowcy Grzegorz Nowotarski również zdobył złoty medal w kategorii 85kg i tym samym został zwycięzcą Słowackiej Ligi Zawodowej 2016.

W kategoriach juniorskich mieliśmy aż 5 zawodników i zawodniczek:
Katarzyna Długosz - 2 miejsce lewa, 3 miejsce prawa – kat 60kg
Damian Biega - 3 miejsce lewa, 3 miejsce prawa – kat 70kg
Adrian Biega - 4 miejsce lewa, 3 miejsce prawa – kat 80kg
Mateusz Skwara - 4 miejsce lewa, 4 miejsce prawa – kat 70kg
Patryk Skwara - 6 miejsce lewa, 6 miejsce prawa – kat 70kg

Również 3 grudnia w Kunowie odbył się Puchar Gór Świętokrzyskich gdzie zawodnicy Spartan Rymanów - GOK Rymanów reprezentowali nasze miasto. Tutaj również nasi młodzi zawodnicy nie zawiedli zdobywając 4 medale w tym 3 ZŁOTA.