Brak planów na sylwestra? W Iwoniczu-Zdroju i Rymanowie-Zdroju odbędzie się impreza pod chmurką. W Krośnie zaplanowany jest pokaz sztucznych ogni.
Fani sylwestra pod chmurką będą mogli bawić się w Iwoniczu-Zdroju i Rymanowie-Zdroju.

Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój Witold Kocaj i Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju zapraszają na plenerowego sylwestra na placu Dietla w Iwoniczu-Zdroju. Od godz. 23:00 w programie zabawa przy muzyce mechanicznej a o północy niebo nad tą uzdrowiskową miejscowością rozświetli pokaz fajerwerków. Życzenia noworoczne złoży też burmistrz gminy Iwonicz-Zdrój. Zabawa zakończy się godzinę po północy.

Na sylwestra pod chmurką w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju zaprasza Burmistrz Gminy Rymanów Wojciech Farbaniec oraz strażacy z Uzdrowiskowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Rymanowie-Zdroju. Plenerowy sylwester się o godz. 22:00 a w programie oprócz zabawy przy muzyce znajdą się składane o północy życzenia noworoczne i pokaz sztucznych ogni.

Chociaż w Krośnie nie jest organizowana plenerowa impreza sylwestrowa, Prezydent Miasta Krosna zaprasza na powitanie Nowego Roku na krośnieńskim Rynku. O północy noworoczne życzenia złoży Piotr Przytocki a tuż po tym zaplanowano pokaz sztucznych ogni.