1 marca gwiazdy trzeciej odsłony znanej i lubianej komedii "Andropauza" odwiedzą Rymanów. Do wygrania mamy jeden podwójny bilet na przedstawienie.
Komedia "Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować" to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień "Andropauza - męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na "Klimakterium" oraz "Andropauza 2 - męska rzecz być z kobietą".

"Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić "Dziady" Mickiewicza. Jednak Niewyżyty, reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować.

Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje.

Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:" Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!".

Kino Sokół w Rymanowie, ul. Grunwaldzka 9
Bilety do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie oraz w Biurze Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju do 22 lutego 2019.

Konkurs

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jeden podwójny bilet na przedstawienie. Konkurs zostanie rozstrzygnięty we wtorek wieczorem.

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem o konkursie na naszym Facebookowym profilu (post dostępny jest również poniżej) napisać jak trzeba żyć aby nie zwariować. Zachęcamy również do udostępnienia postu z informacją o konkursie. Warto poinformować o nim znajomych!andropauza 3 w Rymanowie