Jak poinformowała nieoficjalna strona Tęczy Zręcin, nowym szkoleniowcem B-klasowego klubu ze Zręcina został znany i ceniony trener Andrzej Biały. Zastąpił on dotychczasowego trenera Nikodema Sikorę.
Andrzej Biały to znany i ceniony trener, który odniósł kilka spektakularnych sukcesów. Prowadzone przez niego drużyny awansowały do wyższych lig: OKS Guzikówka Krosno z klasy B do A, Jasiołka Świerzowa – z klasy B do A, Nafta Jedlicze z klasy okręgowej do IV ligi (sezon 2004/05), juniorzy i trampkarze LKS Głowienka do klasy okręgowej, Karpaty Krosno z klasy okręgowej do IV ligi (sezon 2006/07) oraz Partyzant Mal Bud Targowiska z klasy A do okręgowej, a następnie z okręgowej do IV ligi (sezon 2008/09). Z Partyzantem Targowiska ustanowił rekord 57 kolejnych meczów bez porażki. Ponadto z juniorami młodszymi Karpat Krosno zdobył tytuł mistrza województwa podkarpackiego.

Trenował także piłkarzy Zamczyska Odrzykoń w klasie okręgowej, juniorów i trampkarzy Nurtu Potok w klasie A. Był asystentem trenera Tomasza Orłowskiego w Karpatach Krosno (IV liga). Ostatnio prowadził LKS Głowienkę z którą awansował do klasy okręgowej, w ostatnim sezonie 2012/13 LKS Głowienka spadła do A klasy.

Udostępnij ten artykuł znajomym: