Zawodnicy Budo Judo - Krosno wywalczyli w Rzeszowie trzy złote medale i miejsca punktowane.
18 października w Rzeszowie w przepięknej i nowoczesnej dojo Klubu Sportowego Millenium Hall odbył się Międzynarodowy Turniej Judo.

Turniej zgromadził około 200 zawodników z czołowych klubów kraju oraz bardzo mocne ekipy ze Słowacji i Ukrainy. Znakomicie spisali się podopieczni Pawła jurysia zawodnicy Budo Judo - Krosno. W trudnych walkach wywalczyli upragnione medale i miejsca punktowane.

Budo Judo - Krosno

Rewelacyjnie spisali się Oliwia Ziewalicz, Sebastian Bienia oraz Filip Bęben wygrywając swoje walki. Wyżej wymieniona trójka startujących stanęła na wysokości zadania i zdobyła złote medale. Drugie miejsca zarazem srebrne medale w zawodach wywalczyła najmłodsza w ekipie Budo Judo - Krosno Jagoda Miąsik oraz Kacper Bulanda. Na najniższym miejscu podium uplasował się Hubert Barć, który zdobył brązowy medal. Na szczególną pochwałę zasługuje Karol Miś, który choć zajął 5 miejsce w kategorii jedną z mocniejszych turnieju, pokazał niesamowitą waleczność.

Wyniki:
Sebastian Bienia kat. 21 kg - I miejsce
Oliwia Ziewalicz kat. 44 kg - I miejsce
Filip Bęben kat. 53 kg - I miejsce
Jagoda Miąsik kat. 21 kg - II miejsce
Kacper Bulanda kat. 56 kg - II miejsce
Hubert Barć kat. 38 kg - III miejsce
Karol Miś kat. 21 kg - V miejsce

Budo Judo - Krosno

Wielki ukłon w stronę organizatora turnieju który postanowił przeznaczyć cześć środków finansowych z zawodów na leczenie młodego judoki Kajtka z Krosna.