Piłkarze Karpat Krosno zgodnie z planem zakończyli rundę jesienną sezonu 2014/2015. Wczoraj na stadionie przy ul. Legionów 'biało-niebiescy' pewnie pokonali Hetmana Żółkiewka 3:0 (2:0). Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.
Jak na lidera przystało krośnianie nie mieli żadnych kłopotów z wywalczeniem trzech punktów z niżej notowanym rywalem. Gospodarze już w ósmej minucie wyszli na prowadzenie po golu Bartłomieja Buczka, w 24 minucie "rozklepali" obronę gości i wywalczyli rzut karny zamieniony na bramkę przez Bartosza Madeję, a wynik w drugiej połowie ustalił Sylwester Sikorski.

1:0 Buczek (8')
2:0 Madeja (25' - karny)
3:0 Sikorski (64')

Karpaty: Hajduk - Jarząb, Chmielowski, Kolbusz, Kapuściński (68. Kasza), Sikorski, Zych, Popielarz (89. Kozubal), Madeja (76. Fundakowski), Walaszczyk, Buczek (84. T.Kasperkowicz).
Hetman: Ciołek - Bogusz, Nogas, Koprucha, Skrzypczyński, J.Baran (76. Sadowski), P.Baran, Kasperek, Wójcik (62. Zając), Chariasz (53. Banaszak), Bielak.

Sędziował: J. Tomoń oraz Sobczak i M. Tomoń (Rzeszów)
Żółte kartki: Kapuściński - Wójcik