W niedzielnym meczu o mistrzostwo krośnieńskiej klasy okręgowej piłkarze Zamczyska odprawili z bagażem czterech bramek drużynę Tempa Nienaszów.
Drugie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Zamczyska Odrzykoń. W niedzielne południe podopieczni Andrzeja Paszka pokonali wyżej notowany zespół z Nienaszowa. Spora w tym zasługa Mateusza Urbanka, który miał swój dzień. Najpierw w 23 minucie precyzyjnym strzałem po ziemi pokonał Mateusza Jurczyka. Cztery minuty później po faulu na nim sędzia wskazał na 11 metr. Bramkarz gości musiał po raz drugi wyciągać piłkę z siatki po pewnym strzale kapitana Odrzykonia Bartosza Lenarta. Trzeci raz piłka wpadła do bramki gości w pierwszej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy. Tym razem na listę strzelców wpisał się ponownie Mateusz Urbanek.

Ten sama zawodnik strzelił swoją trzecią bramkę w tym meczu dwie minuty po wznowieniu gry. Piłkę skierował do siatki pięknym strzałem głową w samo okienko. Gości w tym meczu stać było jedynie na strzelenie gola honorowego. Jego autorem był Mateusz Kuciński, który pokonał Damiana Kozioła strzałem lewą nogą bezpośrednio z rzutu wolnego.

Mateusz Urbanek
Mateusz Urbanek, strzelec trzech bramek dla Zamczyska Odrzykoń

Zamczysko Odrzykoń – Tempo Nienaszów 4-1 (3-0)
1-0 Mateusz Urbanek (23 min.), 2-0 Bartosz Lenart (27 min. – karny), 3-0 Mateusz Urbanek (45+1 min.), 4-0 Mateusz Urbanek (47 min.), 4-1 Mateusz Kuciński (69 min. – wolny).

Zamczysko: Damian Kozioł – Piotr Bryś, Dominik Nowak (87 Wojciech Telesz), Bartosz Lenart, Albert Telesz, Mateusz Urbanek (63 Sebastian Nowak), Tomasz Bardzik (83 Patryk Orzechowski), Jakub Dziadosz, Kacper Sokołowski, Jakub Telesz (58 Mirosław Ziobro), Dariusz Winiarski (85 Paweł Modliszewski). Trener Andrzej Paszek.

Tempo: Mateusz Jurczyk – Euzebiusz Słota, Grzegorz Munia, Kamil Wietecha, Mateusz Kuciński, Konrad Pęcak, Krzysztof Kiełtyka, Łukasz Świątek (68 Konrad Łukaszewski), Gabriel Gierlasiński, Arkadiusz Majka, Marcin Walczyk. Trener: Grzegorz Munia.