Zawodnicy KS Swim2Win Krosno uczestniczyli w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13 lat Runda II w Oświęcimiu.
W dniach od 19 do 20 czerwca zawodnicy KS Swim2Win Krosno uczestniczyli w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13 lat Runda II w Oświęcimiu. W zawodach brało udział ok. 320 zawodników z 37 klubów z województw lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Klub reprezentowali: Nadia Słabik, Julia Pokrzywa, Marianna Dylewska, Jagoda Miąsik, Zuzanna Obłój, Tymoteusz Strojek, Paweł Ginalski, Mateusz Radziwiński oraz Gabriel Kuroń. W klasyfikacji medalowej reprezentacja Swim2win zajęła 5 miejsce (kategoria 13 lat) i 6 miejsce (kategoria 12 lat ).

KS Swim2Win Krosno

Paweł Ginalski,w kategorii 13 lat zdobył 2 złote medale na dystansach 100 m i 200 m stylem klasycznym, uzyskując obecnie najlepsze czasy w Polsce wśród zawodników 13 letnich.
Tymoteusz Strojek, w kategorii kat. 12 lat zdobył 3 srebrne medale na dystansach 100 m i 200 m stylem grzbietowym oraz 100 m stylem klasycznym.
Mateusz Radziwiński, w kategorii 12 lat zajął 5 miejsca na dystansach 200 m stylem grzbietowym oraz 100 m stylem dowolnym.

W dniu 26 czerwca zawodnicy KS Swim2Win Krosno, ich rodzice, trenerzy (łącznie 22 osoby) brali udział w VI Nocnym Charytatywnym Maratonie Pływackim zorganizowanym przez Klub Pływacki Masters Krosno. Celem tegorocznej imprezy była pomoc ciężko chorej Martynce. Każdy uczestnik miał do dyspozycji godzinę na pokonanie jak najdłuższego dystansu. 82 uczestników maratonu przepłynęło łącznie ponad 183 km. Najdłuższymi przepłyniętymi dystansami w maratonie mogą pochwalić się zawodnicy klubu Swim2Win Krosno: Kamil Stachowicz - dystans 4600 m i Ilona Stachowicz – dystans 4400 m.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.