Pracownicy Splastu zwyciężyli w Zakładowy Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Zawody odbyły się w sobotę 18 grudnia.
W sobotę 18 grudnia w hali GOSiR w Jedliczu odbyła się X edycja Zakładowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze.

Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn, reprezentujących zakłady pracy: Splast Sp. z o.o. Jedlicze, GOSiR Jedlicze, Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o. Krosno, Dioxid Sp. z o.o. Krosno oraz debiutująca drużyna połączonych sił dwóch firm Gold Kowal - Drew Mar Jedlicze.

Jak co roku rozgrywki dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu emocji i sportowych wrażeń. Spotkania były bardzo zacięte, a rywalizacja pomiędzy drużynami stała na wysokim poziomie.

X Zakładowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

Uroczystego otwarcia turnieju dokonali przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Piotr Woźniak oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Wojciech Florczak.

Drużyny w wyniku losowania zostały rozstawione w jednej grupie, w której mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" po 15 minut. Za wygrany mecz drużyna otrzymywała 3 pkt., za remis 1 pkt., za przegrany 0 pkt. Zawody sędziowali: Przemysław Gancarz oraz Radosław Kuszaj.

Po blisko czterogodzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców turnieju, którym okazała się drużyna Splast Sp. z o.o. Jedlicze.

X Zakładowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

Wyniki rywalizacji:
GOSiR - Goodrich 1:1
Gold Kowal - Dioxid 4:3
Goodrich - Splast 1:2
GOSiR - Dioxid 4:2
Splast - Gold Kowal 4:0
Dioxid - Goodrich 2:0
GOSiR - Gold Kowal 1:4
Splast - Dioxid 4:2
Gold Kowal - Goodrich 0:6
Splast - GOSiR 4:1

Klasyfikacja końcowa:
1. Splast 12 pkt.
2. Gold Kowal 6 pkt.
3. Goodrich 4 pkt.
4. GOSiR 4 pkt.
5. Dioxid 3 pkt.

X Zakładowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

Na zakończenie turnieju wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary, natomiast czterem najlepszym zespołom zostały wręczone nagrody rzeczowe. Dodatkowo zwycięska drużyna otrzymała puchar przechodni, na którym już tradycyjnie zostanie wygrawerowana jej nazwa.

Przyznane zostały także dwie indywidualne nagrody. Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Wojciech Cichoń (Splast Sp. z o.o. Jedlicze), natomiast królem strzelców został zdobywca 9 bramek - Wojciech Munia (Splast Sp. z o.o. Jedlicze). Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.