W najbliższą sobotę przed podopiecznymi Radosława Soji kolejny arcyważny mecz. Tym razem "Szklany Team" podejmie na własnym parkiecie zespół Decka Pelplin prowadzony przez byłego trenera biało-zielonych - Marcina Radomskiego.
Po wygranej we Wrocławiu krośnieński zespół doznał trzech porażek z rzędu m.in. z zespołem MKKS Żak Koszalin (zobacz: Miasto Szkła Krosno - MKKS Żak Koszalin 64:82) i PGE Turów Zgorzelec, z którymi toczy walkę w dolnej części tabeli.

Głównych powodów porażki można doszukiwać się w sporym osłabieniu zespołu i brakiem kluczowych zawodników. Ponadto przez zaległości w meczach, spowodowane COVID-em, Szklany Team ostatnie 7 meczów grał co 3-4 dni co znacząco odbiło się na kondycji zawodników. Braki kadrowe, mało czasu na regenerację oraz solidne przygotowanie taktyczne do rywali miały duży wpływ na jakość gry krośnian.

W trakcie meczu przygotowanych będzie dla kibiców wiele atrakcji. W przerwie spotkania zorganizowany zostanie rzut z połowy z nagrodą 1000 zł. Przez całe spotkanie do dyspozycji najmłodszych kibiców będzie kącik zabaw. Na holu głównym w hali dostępny będzie kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami jak zawsze uatrakcyjnią występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Chester. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

Początek sobotniego spotkania o godzinie 17:00, kasa biletowa będzie czynna od godziny 14:30. Bilety można także zakupić za pośrednictwem portalu kupbilet.pl.